Skolski dani

  • DOBITNICI NAGRADNA IGRA „ROBI VAS VODI U NOVU ŠKOLSKU GODINU“

    skolaska nagradna igra

     

    DVD PLAYER

    1. Amela Gilić, Novo Sarajevo

    LAPTOP

    1. Ensad Hepić,Bihać
    2. Ružica Vrebac, Mostar
    3. Slađana Nović,Prnjavor

    TABLET

    1. Antonija Luburić, Ljubuški
    2. Adna Kuriv, Bihać
    3. Edina Ljuša, Sarajevo
    4. Božana Fedena, Prnjavor
    5. Zorica Družić, Mostar

    BICIKL

    1. Jelena Herceg, Ljubuški
    2. Milica Radinković, Banjaluka
    3. Selmin Kovač, Donji Vakuf

    ROMOBIL

    1. Erol Begović, Mostar
    2. Dalibor Milanković, Prnjavor
    3. Sajda Zajčević, Bihać
    4. Rejjan Hadžalić, Cazin
    5. Zilha Bajrić, Tuzla Solana

    ŠKOLSKI PRIBOR

    1. Marija Sigismundi, Prnjavor
    2. Hazima Alagić, Bihać
    3. Fatima Opardija, Donji Vakuf
    4. Azemina Hren, Donji Vakuf
    5. Jasmina Pljakić – Bahtijarević, Novo Sarajevo
    6. Sandra Abdijanović, Bihać
    7. Hasa Kulaš, Donji Vakuf
    8. Alma Stambolija, Bihać
    9. Hasena Terzić, Donji Vakuf
    10. Sretko Grujić, Prnjavor
    11. Sanela Lizalo, Donji Vakuf
    12. Neda Vrhovac, Prnjavor
    13. Slađana Ivanović, Prnjavor
    14. Milanka Jović, Prnjavor
    15. Mirnes Avdić, Donji Vakuf
    16. Gojko Trbojević, Banjaluka
    17. Dženan Šeperović, Donji Vakuf
    18. Marijela Šimić, Prnjavor
    19. Jasminka Orahovčić, Donji Vakuf
    20. Dalila Nemiš, Novo Sarajevo

    ŠKOLSKI RUKSAK

    1. Aleksandar Tatarević Glavendekić, Prnjavor
    2. Zorica Tunić, Mostar
    3. Smiljka Pilipović,Banjaluka
    4. Jasmina Džindo, Novo Sarajevo
    5. Daliborka Lihović, Prnjavor
    6. Jagoda Kaurin, Prnjavor
    7. Zerina Fajković, Bihać
    8. Fehima Murgić, Bihać
    9. Nevena Stojković, Prnjavor
    10. Nurka Ibišević, Novo Sarajevo
    11. Milan Gambelić, Mostar
    12. Vesna Dropuljić, Ljubuški
    13. Hida Arslanović, Donji Vakuf
    14. Velibor Brkić, Prnjavor
    15. Kenan Čolakhodžić, Mostar
    16. Emira Salkić, Cazin
    17. Nevzudin  Skrobo, Donji Vakuf
    18. Vedrana  Čeho, Mostar
    19. Marija  Jovanović, Prnjavor
    20. Irena Ćorić, Mostar
    21. Almina Halilagić, Bihać
    22. Gordana Janjić. Prnjavor
    23. Fuada Čejvan, Donji Vakuf
    24. Anđela Ignjatić, Prnjavor, Babanovci bb
    25. Milica Erak, Banjaluka
    26. Mirzama Kišija, Donji Vakuf
    27. Dragana Živković, Prnjavor
    28. Ines Fajković, Bihać
    29. Dragana Lujanović, Bihać
    30. Olgica Marić, Prnjavor

    POKLON PAKETI JAFFA

    1. Aldina Husić, Donji Vakuf
    2. Tijana Krnješin, Prnjavor
    3. Kristijan Ubiparip, Laktaši
    4. Marko Bošnjak, Mostar
    5. Matea Vuković, Prnjavor
    6. Kanita Salković, Sarajevo
    7. Jovana Mitrović, Prnjavor
    8. Slađana Starčević, Prnjavor
    9. Sanela Šobić, Bihać
    10. Fadila Aladžić, Bihać
    11. Sanita Đaferović,Prnjavor
    12. Amela Čitak, Donji Vakuf
    13. Radoje Malešević, Prnjavor
    14. Amira Đuzelić, Bihać
    15. Sanja Malešević, Prnjavor
    16. Adem (Amir) Orlović, Donji Vakuf
    17. Marija Jovanović, Prnjavor
    18. Renata Kvrgić, Banjaluka
    19. Tanja Marković, Banjaluka
    20. Marijana Malešević, Prnjavor
    21. Sanja Savić, Prnjavor
    22. Alma Mušinović, Prnjavor
    23. Safeta Hurem, Sarajevo
    24. Lazar Šokota, Mostar
    25. Milica Jotanović, Prnjavor
    26. Jelena Glamočanin – Banjaluka
    27. Dragan Miladić, Prnjavor
    28. Ismet Hadžija Ćatić, Bihać
    29. Mila Zec, Bihać
    30. Svjetlana Božunović, Prnjavor
    31. Milica Jotanović, Prnjavor
    32. Matea Ćorić, Mostar
    33. Ilhana Kulaš, Donji Vakuf
    34. Lejla Ždralović, Donji Vakuf
    35. Minela Sultanović, Sarajevo Šip
    36. Mladen Vrhovac, Prnjavor
    37. Vesna Šuša, Mostar
    38. Slobodan Gavrić, Prnjavor
    39. Ivana Koloharić, Mostar
    40. Srđan Ilić, Banja Luka
    41. Eniz Makić, Donji Vakuf
    42. Hadis Durmić, Zenica
    43. Aladin Mujnović, Bihać
    44. Ibro Redžić, Tuzla
    45. Samir Bajramović, Tuzla
    46. Denis Radič, Mostar
    47. Amer Alkić, Donji Vakuf
    48. Ljubomir Ubiparipović, Bratunac
    49. Siniša Novković, Prnjavor
    50. Šemsada Karsić, Šip

     

  • Spisak dobitnika nagradne igre

    NagradnaIgra Skolski

    GLAVNE NAGRADE

    1. 2u1 LCD i monitor 15''Ponjević Zahida, RGT Sanski Most
    2. Laptop HD ecafe BlackAlisa Topčagić, RGT Cazin
    3. Sklopivi bicikl 16''Mersija Čaušević, RGT Gračanica

     

    OSTALE NAGRADE

    Ruksak + slušalice

    1. Mujanović Sadik - RGT Gračanica
    2. Hana Vranduk – RGT Rajlovac
    3. Divčić Zorana – RGT Novo Sarajevo
    4. Šehić Selmira – RGT Gračanica
    5. Hodžić Sabina – RGT Čapljina
    6. Blagojević Milica – RGT Prnjavor
    7. Manojlović Dragomir – RGT Bijeljina
    8. Čoragić Enes – RGT Cazin
    9. Smajić Nasiha – RGT Tuzla Centar
    10. Islamović Jasminka – Rgt Tuzla Solana

     

    Ruksak + pernica

    1. Lauc Marinko – RGT Ljubuški
    2. Šarić Branislav – RGT Bijeljina
    3. Vođo Husein – RGT Rajlovac
    4. Hamidović Mujo – RGT Tuzla Solana
    5. Rizvić Elma – RGT Mostar
    6. Bronja Selvedina – RGT Hrasno
    7. Čizmić Murisa – RGT Kakanj
    8. Češkić Željka – RGT Mostar
    9. Čamo Rasema – RGT Novo Sarajevo
    10. Mehić Amra – RGT Kakanj

    Torba za sport + slušalice

    1. Karić Džemila – RGT Rajlovac
    2. Klokić Izet – RGT Prnjavor
    3. Zovko Zlata – RGT Mostar
    4. Šaronja Ana – RGT Ljubuški
    5. Mehanović Adnan – RGT Kakanj
    6. Šešlić Žiko – RGT Bijeljina
    7. Beganović Mersiha – RGT Gračanica
    8. Mehinović Zijada – RGT Novo Sarajevo
    9. Mujakić Jasmin – RGT Cazin
    10. Vojić Almin – RGT Bihać

     

    Slatki poklon paketi

    1. Jaskić Razija – RGT Prijedor
    2. Burnić Senita – RGT Sanski Most
    3. Mehmedović Šeba – RGT Bratunac
    4. Bašić Larisa – RGT Ciglane
    5. Nastić Zorica – RGT Bijeljina
    6. Ladić Seudin – RGT Čapljina
    7. Mujić Meliha – RGT Rajlovac
    8. Purišćvić Ramiz – RGT Rajlovac
    9. Bulum Jadranka – RGT Ljubuški
    10. Merdić Dženana – RGT Kakanj