Škola

  • Afterschool zabava u TC Robot Socijalno

    FB Front

    Dragi školarci, veliki i mali, ali i roditelji, pridružite nam se u četvrtak 01.09.2016. u tržnom centru Robot Novo Sarajevo (Socijalno) na afterschool zabavi. Očekuje vas mnoštvo promocija, degustacija, poklon paketa za obavljenu kupovinu na odjelu školskog pribora, društvene igre i kao i ono što najbolje znamo, a to su najbolje cijene. 

    Druženje sa Flipkom, Montijem, Mašom, Medom i Robijem, a HARIBO Bosna i Hercegovina i Cunga Lunga vas vode u svijet društvenih igara. 

     

    Za FB Back

     

    #VidimoSe #RobotSocijalno #MjestoNajboljihCijena 

  • Dobitnici nagrada u nagradnoj igri "S Robijem u novu školsku godinu"

    Robi je izvukao dobitnike u nagradnoj igri "S Robijem u novu školsku godinu" 

     

    Čestitamo svima. 

    Izvlacenje Skola 2016

     

    NAGRADE DOBITNICI GRAD
         
    LAPTOP SAFET ŠABANOVIĆ ZENICA
    RADNI STO ISMAIL / ISHAK ORAHOVČIĆ D.VAKUF
    RADNA STOLICA I LAMPA ANISA HRNJICA  BIHAĆ
    MUZIČKA LINIJA EMIRA KUJUNDŽIĆ PRNJAVOR
    CD PLAYER ADVIRA SAKIĆ GRAČANICA
    MIŠ  EMIRA ZAHIROVIĆ  PRIJEDOR
    MIŠ  BORIS BRKOVIĆ BANJALUKA
    USB ELVIRA NUHANOVIĆ SARAJEVO-CIGLANE
    USB MARINA KOVAČEVIĆ  PRNJAVOR
    USB SAŠA LAZIĆ GRAČANICA
    USB HAMZA HAJDARIĆ  CAZIN
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA ELVIS BAŠIĆ CAZIN
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA NENAD SAVIĆ BIJELJINA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA BESIM LIČINA SARAJEVO  HRASNO
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA HARUN BEČIĆ GRAČANICA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA RAGIB ALJIĆ GRAČANICA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA KATARINA TODIĆ PRIJEDOR
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA VIŠNJA PRAŠTALO SANSKI MOST
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA IVICA MASLAĆ ČAPLJINA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA MENSUR FEJZIĆ BIJELJINA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA MILICA I EMILIJA RIKANOVIĆ BIJELJINA
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA DŽENITA DELIĆ SANSKI MOST
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  SLAVKO JURKOVIĆ ČAPLJINA
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  VAHIDA JUNUZOVIĆ  CAZIN
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  NEDŽMA KENJAR SANSKI MOST
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  MERSIJA ČAUŠEVIĆ GRAČANICA
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA JASMINA SIVRIĆ ČAPLJINA
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA ENISA TRAKO ZENICA    
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA ASMIRA BEGANOVIĆ PRIJEDOR
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA GABRIJELA CVIJIĆ PRIJEDOR
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA TATJANA SIMANIĆ BIJELJINA
    TORBA ŠKOLSKA GATARIĆ SREĆKO TAURANJIN ČAPLJINA
    TORBA ŠKOLSKA GATARIĆ IBRAHIM MAMIĆ CAZIN
    POKLON PAKETI X 30 JELA LUKIĆ BIJELJINA   
      NELE BOJANIĆ PRIJEDOR
      ENISA KOZLIĆ ZENICA
      ŠERIF DIZDAREVIĆ CAZIN
      SAMIR SADIKOVIĆ CAZIN
      JOVANA KOLUNDŽIJA PRIJEDOR
      BOŽANKA BEŠIR PRIJEDOR
      ALMIRA KRPO SANSKI MOST
      DIJANA STANIŠIĆ   PRNJAVOR
      ANA MARKIĆ   ČAPLJINA
      HADIS HEKIĆ ZENICA
      ELVIRA MELIĆ DONJI VAKUF 
      IRMA SALIHOVIĆ SANSKI MOST
      MATEJ ĆUTUK LJUBUŠKI 
      BOŽANA STANIĆ PRIJEDOR
      DRAGANA ŽUJIĆ LAKTAŠI
      GABRIELA MERDŽAN LJUBUŠKI 
      ZLATKO MATIĆ PRIJEDOR
      GORDANA MARČETIĆ LAKTAŠI
      BERINA DELIĆ KAKANJ
      AZRA BLIZNOVIĆ KAKANJ
      MARINA BARIĆ DONJI VAKUF 
      IBRAHIM REDŽIĆ DONJI VAKUF 
      MILOŠ BUKOVICA PRNJAVOR
      BELKISA IMŠIROVIĆ BIHAĆ
      ELENA ŠARIĆ LAKTAŠI
      VESELINKO NOVARLIĆ PRNJAVOR
      MARIJAN CAKALIN  SARAJEVO - CIGLANE
      SILVIJA RADINOVIĆ PRIJEDOR
      ALIJETA ŠKRIJELJ SARAJEVO - CIGLANE  
  • DOBITNICI NAGRADNA IGRA „ROBI VAS VODI U NOVU ŠKOLSKU GODINU“

    skolaska nagradna igra

     

    DVD PLAYER

    1. Amela Gilić, Novo Sarajevo

    LAPTOP

    1. Ensad Hepić,Bihać
    2. Ružica Vrebac, Mostar
    3. Slađana Nović,Prnjavor

    TABLET

    1. Antonija Luburić, Ljubuški
    2. Adna Kuriv, Bihać
    3. Edina Ljuša, Sarajevo
    4. Božana Fedena, Prnjavor
    5. Zorica Družić, Mostar

    BICIKL

    1. Jelena Herceg, Ljubuški
    2. Milica Radinković, Banjaluka
    3. Selmin Kovač, Donji Vakuf

    ROMOBIL

    1. Erol Begović, Mostar
    2. Dalibor Milanković, Prnjavor
    3. Sajda Zajčević, Bihać
    4. Rejjan Hadžalić, Cazin
    5. Zilha Bajrić, Tuzla Solana

    ŠKOLSKI PRIBOR

    1. Marija Sigismundi, Prnjavor
    2. Hazima Alagić, Bihać
    3. Fatima Opardija, Donji Vakuf
    4. Azemina Hren, Donji Vakuf
    5. Jasmina Pljakić – Bahtijarević, Novo Sarajevo
    6. Sandra Abdijanović, Bihać
    7. Hasa Kulaš, Donji Vakuf
    8. Alma Stambolija, Bihać
    9. Hasena Terzić, Donji Vakuf
    10. Sretko Grujić, Prnjavor
    11. Sanela Lizalo, Donji Vakuf
    12. Neda Vrhovac, Prnjavor
    13. Slađana Ivanović, Prnjavor
    14. Milanka Jović, Prnjavor
    15. Mirnes Avdić, Donji Vakuf
    16. Gojko Trbojević, Banjaluka
    17. Dženan Šeperović, Donji Vakuf
    18. Marijela Šimić, Prnjavor
    19. Jasminka Orahovčić, Donji Vakuf
    20. Dalila Nemiš, Novo Sarajevo

    ŠKOLSKI RUKSAK

    1. Aleksandar Tatarević Glavendekić, Prnjavor
    2. Zorica Tunić, Mostar
    3. Smiljka Pilipović,Banjaluka
    4. Jasmina Džindo, Novo Sarajevo
    5. Daliborka Lihović, Prnjavor
    6. Jagoda Kaurin, Prnjavor
    7. Zerina Fajković, Bihać
    8. Fehima Murgić, Bihać
    9. Nevena Stojković, Prnjavor
    10. Nurka Ibišević, Novo Sarajevo
    11. Milan Gambelić, Mostar
    12. Vesna Dropuljić, Ljubuški
    13. Hida Arslanović, Donji Vakuf
    14. Velibor Brkić, Prnjavor
    15. Kenan Čolakhodžić, Mostar
    16. Emira Salkić, Cazin
    17. Nevzudin  Skrobo, Donji Vakuf
    18. Vedrana  Čeho, Mostar
    19. Marija  Jovanović, Prnjavor
    20. Irena Ćorić, Mostar
    21. Almina Halilagić, Bihać
    22. Gordana Janjić. Prnjavor
    23. Fuada Čejvan, Donji Vakuf
    24. Anđela Ignjatić, Prnjavor, Babanovci bb
    25. Milica Erak, Banjaluka
    26. Mirzama Kišija, Donji Vakuf
    27. Dragana Živković, Prnjavor
    28. Ines Fajković, Bihać
    29. Dragana Lujanović, Bihać
    30. Olgica Marić, Prnjavor

    POKLON PAKETI JAFFA

    1. Aldina Husić, Donji Vakuf
    2. Tijana Krnješin, Prnjavor
    3. Kristijan Ubiparip, Laktaši
    4. Marko Bošnjak, Mostar
    5. Matea Vuković, Prnjavor
    6. Kanita Salković, Sarajevo
    7. Jovana Mitrović, Prnjavor
    8. Slađana Starčević, Prnjavor
    9. Sanela Šobić, Bihać
    10. Fadila Aladžić, Bihać
    11. Sanita Đaferović,Prnjavor
    12. Amela Čitak, Donji Vakuf
    13. Radoje Malešević, Prnjavor
    14. Amira Đuzelić, Bihać
    15. Sanja Malešević, Prnjavor
    16. Adem (Amir) Orlović, Donji Vakuf
    17. Marija Jovanović, Prnjavor
    18. Renata Kvrgić, Banjaluka
    19. Tanja Marković, Banjaluka
    20. Marijana Malešević, Prnjavor
    21. Sanja Savić, Prnjavor
    22. Alma Mušinović, Prnjavor
    23. Safeta Hurem, Sarajevo
    24. Lazar Šokota, Mostar
    25. Milica Jotanović, Prnjavor
    26. Jelena Glamočanin – Banjaluka
    27. Dragan Miladić, Prnjavor
    28. Ismet Hadžija Ćatić, Bihać
    29. Mila Zec, Bihać
    30. Svjetlana Božunović, Prnjavor
    31. Milica Jotanović, Prnjavor
    32. Matea Ćorić, Mostar
    33. Ilhana Kulaš, Donji Vakuf
    34. Lejla Ždralović, Donji Vakuf
    35. Minela Sultanović, Sarajevo Šip
    36. Mladen Vrhovac, Prnjavor
    37. Vesna Šuša, Mostar
    38. Slobodan Gavrić, Prnjavor
    39. Ivana Koloharić, Mostar
    40. Srđan Ilić, Banja Luka
    41. Eniz Makić, Donji Vakuf
    42. Hadis Durmić, Zenica
    43. Aladin Mujnović, Bihać
    44. Ibro Redžić, Tuzla
    45. Samir Bajramović, Tuzla
    46. Denis Radič, Mostar
    47. Amer Alkić, Donji Vakuf
    48. Ljubomir Ubiparipović, Bratunac
    49. Siniša Novković, Prnjavor
    50. Šemsada Karsić, Šip

     

  • Nek' ti torba bude lahka, budi bolji od svih đaka

    Skola Nagradna Igra

    Kupujući na odjelu školskog pribora možete učestvovati u nagradnoj igri. Sve što trebate je na poleđini računa napišete svoje podatke (ime, prezime, adresu, broj telefona, e-mail) te da račun ubacite u nagradnu kutiju koja se nalazi na info pultu u objektu.

    Nagradna igra traje od 21.08. do 17.09.2015. a sretne dobitnike izvlačimo 28.09.2015.

    Sretno svima želi TC Robot.