Nagradna igra

  • Bajra i Robot vas vode na rafting

    Rafting

    Kupovinom AWT LCDova, Bajra i 7 Days asortimana učestvujte u nagradnoj igri i može osvojiti glavnu nagradu, a to je Rafting na Tari za 8 osoba sa uključenim noćenjem, i ostalim popratnim sadržajima, kao i ostale nagrade - 3x DVD player, 40 poklon paketa.
    Na poleđini računa upišite svoje podatke – Ime, prezime, adresu stanovanja i broj telefona, te račun ubacite u kutiju za nagradnu igru. Izvlačenje dobitnika će biti organizovano u TC Robot Rajlovac, 05.08.2016.

  • Čisti dom - LJEPŠI ODMOR!

     

    Kupovinom artikala Ariel, Tide, Fairy, Lenor, Mr. Proper, Ambi Pur u iznosu 50 KM tokom perioda 13.03. - 12.04.2015. možete osvojiti vrijedne nagrade! (detaljnije opisano na slici)

  • Disneyland u Parizu ili Vialand u Istanbulu?

    ROBOT i sponzori vas vode na zabavno porodično putovanje!

    Odavno želite svoju djecu povesti na nezaboravnu avanturu u Disneyland u Parizu ili u Vialand u Istanbulu? Robot je sa svojim prijateljima organizovao nagradnu igru, a pobjedničke porodice očekuje putovanje i nezaboravna avantura.

    Kupci Robota ostvarju pravo na učešće u nagradnoj igri kupovinom minimalno jednog proizvoda sponzora nagradne igre (1 proizvod BiliBrig i 1 proizvod Orbico) i svoj račun sa ličnim podacima (ime, prezme, broj telefona i e-mail) ubace u kutiju predviđenu za ovu nagradnu igru.

  • Dobitnici nagrada u nagradnoj igri "S Robijem u novu školsku godinu"

    Robi je izvukao dobitnike u nagradnoj igri "S Robijem u novu školsku godinu" 

     

    Čestitamo svima. 

    Izvlacenje Skola 2016

     

    NAGRADE DOBITNICI GRAD
         
    LAPTOP SAFET ŠABANOVIĆ ZENICA
    RADNI STO ISMAIL / ISHAK ORAHOVČIĆ D.VAKUF
    RADNA STOLICA I LAMPA ANISA HRNJICA  BIHAĆ
    MUZIČKA LINIJA EMIRA KUJUNDŽIĆ PRNJAVOR
    CD PLAYER ADVIRA SAKIĆ GRAČANICA
    MIŠ  EMIRA ZAHIROVIĆ  PRIJEDOR
    MIŠ  BORIS BRKOVIĆ BANJALUKA
    USB ELVIRA NUHANOVIĆ SARAJEVO-CIGLANE
    USB MARINA KOVAČEVIĆ  PRNJAVOR
    USB SAŠA LAZIĆ GRAČANICA
    USB HAMZA HAJDARIĆ  CAZIN
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA ELVIS BAŠIĆ CAZIN
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA NENAD SAVIĆ BIJELJINA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA BESIM LIČINA SARAJEVO  HRASNO
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA HARUN BEČIĆ GRAČANICA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM MUŠKA RAGIB ALJIĆ GRAČANICA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA KATARINA TODIĆ PRIJEDOR
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA VIŠNJA PRAŠTALO SANSKI MOST
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA IVICA MASLAĆ ČAPLJINA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA MENSUR FEJZIĆ BIJELJINA
    TORBA SA ŠKOLSKIM PRIBOROM ŽENSKA MILICA I EMILIJA RIKANOVIĆ BIJELJINA
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA DŽENITA DELIĆ SANSKI MOST
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  SLAVKO JURKOVIĆ ČAPLJINA
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  VAHIDA JUNUZOVIĆ  CAZIN
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  NEDŽMA KENJAR SANSKI MOST
    ŠKOLSKA TORBA MUŠKA  MERSIJA ČAUŠEVIĆ GRAČANICA
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA JASMINA SIVRIĆ ČAPLJINA
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA ENISA TRAKO ZENICA    
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA ASMIRA BEGANOVIĆ PRIJEDOR
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA GABRIJELA CVIJIĆ PRIJEDOR
    ŠKOLSKA TORBA ŽENSKA TATJANA SIMANIĆ BIJELJINA
    TORBA ŠKOLSKA GATARIĆ SREĆKO TAURANJIN ČAPLJINA
    TORBA ŠKOLSKA GATARIĆ IBRAHIM MAMIĆ CAZIN
    POKLON PAKETI X 30 JELA LUKIĆ BIJELJINA   
      NELE BOJANIĆ PRIJEDOR
      ENISA KOZLIĆ ZENICA
      ŠERIF DIZDAREVIĆ CAZIN
      SAMIR SADIKOVIĆ CAZIN
      JOVANA KOLUNDŽIJA PRIJEDOR
      BOŽANKA BEŠIR PRIJEDOR
      ALMIRA KRPO SANSKI MOST
      DIJANA STANIŠIĆ   PRNJAVOR
      ANA MARKIĆ   ČAPLJINA
      HADIS HEKIĆ ZENICA
      ELVIRA MELIĆ DONJI VAKUF 
      IRMA SALIHOVIĆ SANSKI MOST
      MATEJ ĆUTUK LJUBUŠKI 
      BOŽANA STANIĆ PRIJEDOR
      DRAGANA ŽUJIĆ LAKTAŠI
      GABRIELA MERDŽAN LJUBUŠKI 
      ZLATKO MATIĆ PRIJEDOR
      GORDANA MARČETIĆ LAKTAŠI
      BERINA DELIĆ KAKANJ
      AZRA BLIZNOVIĆ KAKANJ
      MARINA BARIĆ DONJI VAKUF 
      IBRAHIM REDŽIĆ DONJI VAKUF 
      MILOŠ BUKOVICA PRNJAVOR
      BELKISA IMŠIROVIĆ BIHAĆ
      ELENA ŠARIĆ LAKTAŠI
      VESELINKO NOVARLIĆ PRNJAVOR
      MARIJAN CAKALIN  SARAJEVO - CIGLANE
      SILVIJA RADINOVIĆ PRIJEDOR
      ALIJETA ŠKRIJELJ SARAJEVO - CIGLANE  
  • Dobitnici nagradne igre "Robotu vjeran budi, jer Robot vrijedne nagrade nudi"

    NagradaFabija

    Nakon uspješno okončane nagradne igre kompanije Robot General Trade u saradnji sa poslovnim partnerom Orbicom objavljujemo spisak dobitnika.


    Federacija
    RS

    Glavna nagrada je Škoda Fabia Ambition.

    Ostale nagrade su:

    2x opremanje stana 

    4x LCD Sony,

    2x Iphone 6 i

    50 poklon iznenađenja.*

    *Čestitke sretnim dobitnicima.

  • Dobitnici nagradnog putovanja

    Izvukli smo sretne dobitnike u nagradnoj igri "Zabavno porodično putovanje"

    Sretni dobitnici su: Amela Muharemović i Krajnović Saška

    Molimo sretne dobitnice da nam se jave na mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., u inbox na Facebook stranici Robot B&H ili na broj telefona 033/771-494

  • Dobitnici u nagradnoj igri "Bajra i Robot vas vode na rafting"

    Web

     

    Utješne nagrade:

    3x DVD player

    -         Zlatko Pejovic, Sarajevo

    -         Zerina Ništović, Mostar

    -         Ema Ahmić, Sarajevo

     

    20x poklon paket MI Bajra

    -         Ernadina Batić, Sanski Most

    -         Tipura Sadin, Potoci, Mostar

    -         Salmir Hamulić, Sanski Most

    -         Ćerenić Dalija, Sanski Most

    -         Ćorić Aida, Mostar

    -         Borčak Amela, Rajlovac, Sarajevo

    -         Armin Mujkić, Klokotnica, Gračanica

    -         Mašić Alma, Modriča

    -         Sinanović Samrina, Bratunac

    -         Ajla Haračić, Kakanj

    -         Čaluk Azra, Donji Vakuf

    -         Balihodžić Nihada, Donji Vakuf

    -         Maida Cibro, Novo Sarajevo

    -         Belma Sarajlić, Rajlovac, Sarajevo

    -         Sadeta Hrbat, Rajlovac, Sarajevo

    -         Rujka Bejić, Cazin

    -         Kovačević Adin, Cazin

    -         Amela Harbinja, Hrasno, Sarajevo

    -         Kartal Sanela, Bihać

    -         Indira Zenuni, Rajlovac, Sarajevo

     

    20x poklon paketa 7Days

    -         Tenzila Omerbašić, Modriča

    -         Sanela Hurtić, Modriča

    -         Porčić Selma, Cazin

    -         Misaljević Zlatka, Cazin

    -         Amra Hibović, Kakanj

    -         Bekira Kurtić, Bihać

    -         Turnić Erna, Bihać

    -         Suvada Junuzović, Gračanica

    -         Dragan Savić, Bratunac

    -         Turbić Sedina, Modriča

    -         Maid Bajramović, Zenica

    -         Azra Mešković, Zenica

    -         Aldin Junuzović, Gračanica

    -         Osmanović Zilha, Bratunac

    -         Arslanagić Elvedina, Novo Sarajevo

    -         Dervišević Edina, Cazin

    -         Žuljko Edis, Donji Vakuf

    -         Aldin Junuzović, Gračanica

    -         Hrelja Rukija, Novo Sarajevo

    -         Tahirović Elvedin, Modriča

     

    Svi dobitnici će biti telefonski obavješteni o preuzimanju nagrada. Čestitamo!

  • Dobitnici u nagradnoj igri Robi i prijatelji

    Početkom sedmice izvuukli smo sretne dobitnike u nagradnoj igri "Robi i prijatelji". 

    Vaucer 1000x1000

     

    Mušeta Enisa, Bihać - ljetovanje po izboru 

    Mileva Tanić, Bijeljina - ljetovanje po izboru 

    Alisa Kovač, Zenica - AWT zakrivljeni LED TV 39" 

    Kolar AIda, Sarajevo - bicikl 26" 

    Hibić Albis, Zenica - bicikl 26"

    Dragan Krvavac, Čapljina - bicikl 26" 

     

    Sretnim dobitnicima čestitamo, a ostalim učesnicima hvala na učešću i želimo im više sreće drugi put. 

     

  • DOBITNICI U NAGRADNOJ IGRI „PUTOVANJE U BEČ“

     

    Bec FB

    Putovanje u Beč – Sadeta Hrbat – Vogošća, Sarajevo


    Poklon paketi x 30

    Adijana Jaganjac – Mehadžić, Bihać
    Omer Hamidović, Bratunac
    Šejla Kurudžija, Hrasno
    Milica Grujičić, Bratunac
    Sanela Mandić, Bijeljina
    Nina Đulabić, Tuzla
    Aida Đulić, Zenica
    Stanislava Šiljak-Čapljak, Prnjavor
    Abidin Čolaković, Zenica
    Amela Harbinja, Hrasno
    Ramiza HasAnagić, Cazin
    Emina Kepeš, Ciglane
    Alma Omanović, Kakanj
    Tešić Dragan Gračanica
    Bašić Amira Gračanica
    Aida Huskić, Zavidovići
    Mirsada Hrkić, Zavidovići
    Fatima Avdić, Donji Vakuf
    Samra Babin, Donji Vakuf
    Elma Čajo, Kakanj
    Nihad Gerdijanović, Bihać
    Merima Salihović, Rajlovac
    Mevlida Pekić, Ciglane
    Smajić Merdža, Tuzla
    Naza Kovačević, Zenica
    Sadeta Klinac, Ciglane
    Maid Bajramović, Zenica
    Amela Đulić, Zenica
    Sena Tomić, Bijeljina
    Gordana Grujić, Prnjavor

     

  • Godina besplatnog života uz TOP kvalitetne brendove

    Besplatne Rezije

  • Imena dobitnika u nagradnoj igri "Robot i Franck čajevi nagrađuju"

    1047x597 03

     

    GLAVNA NAGRADA: VIKEND ZA DVOJE U HOTELU TERMAG NA JAHORINI  - Eldin Murtić, Rajlovac

     

    Ostale nagrade

    KUHALO ZA VODU -  Suzana Mitrić, Gračanica

    KUHALO ZA VODU - Ismail Kudić, Cazin

    KUHALO ZA VODU - Emina Hodžić, Rajlovac

    KUHALO ZA VODU – Adijana Jaganjac – Mehadžić

    KUHALO ZA VODU -  Gordana Hadžikademić, Zenica

    KUHALO ZA VODU – Suada Beganović, Gračanica

    KUHALO ZA VODU – Meho Omeradžić, Bihać

    KUHALO ZA VODU – Adis Kavalić, Donji Vakuf

    ČAJNIK – Bekira Kukić, Bihać

    ČAJNIK -  Amira Bašić, Gračanica

    ČAJNIK – Ramo Dizdarević, Bihać

    ČAJNIK – Fatima Selimović, Gračanica

    ČAJNIK – Irfan Delić, Bihać, 037/312-596

    ČAJNIK – Larisa Šabanović, Zenica

    ČAJNIK -  Hasan Hadžić, Bihać

    APARAT ZA MASAŽU OČIJU – Almir Hamzakadić, Donji Vakuf

    MASAŽNO VRUĆE KAMENJE -  Edina Beganović, Cazin

    50X POKLON PAKET FRANCK ČAJ

    1.            Domagoj Šimić, Bihać

    2.            Sanela Šuvalić, Zenica

    3.            Esmil Mehić, Gračanica

    4.            Alen Delić, Bihać

    5.            Elvis Sefić, Cazin

    6.            Ismeta Kličić, Cazin

    7.            Ramiza Šahović, Hrasno

    8.            Zekija Ćatić, Cazin

    9.            Aziz Maksumić, Ljubuški

    10.          Ana Rimac, Zenica

    11.          Adisa Hamidović, Rajlovac

    12.          Hamid Arapović, Modriča

    13.          Šemsa Nadarević, Cazin

    14.          Amra Zulić, Bihać

    15.          Melvira Bajraktarević, Rajlovac

    16.          Nermina Malić, Cazin

    17.          Zana Zolita, Ciglane,

    18.          Alma Haznadarević,

    19.          Audina Operta , Ciglane

    20.          Suada Toromanović, Cazin

    21.          Marija Matanović, Ciglane

    22.          Smajil Kljajić, Cazin

    23.          Rifeta Pjanić, Cazin

    24.          Daniel Boto, Ljubuški

    25.          Edina Čehić, Ljubuški

    26.          Ines Abdagić, Ciglane

    27.          Armin Bajrić, Zenica

    28.          Envera Hido, Kakanj

    29.          Ljiljana Ladan, Donji Vakuf

    30.          Tarik Hasanspahić, Rajlovac

    31.          Semir Kajtazović, Cazin

    32.          Adis Zukić, Ciglane

    33.          Safija Sadiković, Rajlovac

    34.          Osman Ništović, Hrasno

    35.          Adrijana Todorović-Panjeta,Ciglane

    36.          Emina Smajić, Hrasno

    37.          Mladenka Bratić, Zenica

    38.          Luka Gajić, Ciglane

    39.          Alma Begović, Donji Vakuf

    40.          Fatima Nurikić, Gračanica

    41.          Hamid Arapović, Modriča

    42.          Almir Mujčić, Donji Vakuf

    43.          Izeta Bašić, Hrasno

    44.          Elma Idrizović, Ciglane                                                       

    45.          Alija Katkić, Donji Vakuf

    46.          Sabrina Jušić, Cazin

    47.          Safet Omeradžić, Bihać

    48.          Zlata Rošić, Cazin

    49.          Ismeta Ćurić, Zenica

    50.          Hikmed Osmanović, Gračanica

    10X FRANCK ŠOLJA ZA ČAJ

    1.            Ibrahim Šumar, Cazin

    2.            Zijada Alibabić, Bihać

    3.            Adnan Beganović, Cazin

    4.            Dragan Mrđa, Zenica

    5.            Ferida Dajić, Zenica

    6.            Ermin Harbaš, Cazin

    7.            Sanela Mujić, Gračanica

    8.            Mustafa Hukić, Zenica

    9.            Mujo Matanović, Ciglane

    10.          Velinka Janković, Prnjavor

    Selekcija čaja

    1.            Hazim Gasal, Donji Vakuf

    2.            Armin Memišević, Bihać

    3.            Safet Velagić, Donji Vakuf

    4.            Semir Mustajbegović, Donji Vakuf

    5.            Seada Kurtić, Ciglane

    6.            Džejna Bajramović, Zenica

    7.            Petar Dujak, Modriča

    8.            Stoja Nukić, Zenica

    9.            Indira Majetić, Bihać

    10.          Edisa Hajrulanović, Cazin

    11.          Adisa Dudić, Zenica

    12.          Zuhdo Milanović, Donji Vakuf

    13.          Mirsad Seferagić, Cazin

    14.          Muharem Fazlić, Cazin

    15.          Fatima Selimović, Gračanica

    16.          Zulejha Smajević, Donji Vakuf

    17.          Amra Čorić, Zenica

    18.          Goga Zineta, Hrasno

    19.          Amel Mešić, Gračanica

    20.          Nermina Galić, Bihać

    21.          Eniz Imamović, Donji Vakuf

    22.          Eldina Biogradlija, Zenica

    23.          Saida Zec, Ciglane

    24.          Katazović Alma, Cazin

    25.          Bašić Amira – Nermin, Gračanica

    26.          Smajić Elvir, Donji Vakuf

    27.          Dželralić Senija, Cazin

    28.          Agić Harun – Amina, Zenica

    29.          Osmani Selvira, Donji Vakuf

    30.          Beganović Safet, Cazin

    31.          Bašagić Zerina, Cazin

    32.          Harbaš Asima, Cazin

    33.          Boto Daniel, Ljubuški

    34.          Lipovača Jasminko, Bihać

    35.          Samardžić Samira, Cazin

    36.          Avdić Amra, Sarajevo Ciglane

    37.          Borić Fetaneta, Donji Vakuf

    38.          Saša Đurić, Gračanica

    39.          Blažić Dragana, Gračanica

    40.          Delić Bahrija, Bihać

    41.          Bašić Amira, Gračanica

    42.          Balihodžić Amila, Donji Vakuf

    43.          Nuhanović Mersa, Bihać

    44.          Mahmutspahić Admir, Bihać

    45.          Sarajlija Nijaz, Cazin

    46.          Emrulović Suzana, Bihać

    47.          Delić Bahrija, Bihać

    48.          Dževada Jusić, Bihać

    49.          Dedić Suljo, Bihać

    50.          Samardžić Emina, Cazin

    51.          Halilagić Afan, Bihać

    52.          Mevlida Čizmić, Cazin

    53.          Badić Sulejman, Cazin

    54.          Mizić Šefik, Bihać

    55.          Mulić Hasnija, Bihać

    56.          Zulić Amra, Bihać

    57.          Kličić, Nihad, Bihać

    58.          Klarić Mira, Bihać

    59.          Hamzakadić Almir, Donji Vakuf

    60.          Avdić Fatima, Donji Vakuf

    61.          Hrnjica Edisa, Bihać

    62.          Memagić Sabina, Bihać

    63.          Fazlić Selma, Gračanica

    64.          Verem Melina, Donji Vakuf

    65.          Zulić Nermina, Bihać

    66.          Mehmedović Sandra, Bihać

    67.          Ajvazić Aldijana, Bihać

    68.          Tolić Marinko, Zenica

    69.          Turbić Anando, Ljubuški

    70.          Dizdarić Senada, Bihać

    71.          Dervišević Senada, Bihać

    72.          Tevšić Ismet, Bihać

    73.          Ćišić Muhamed, Bihać

    74.          Alić Adil, Bihać

    75.          Okanović Sabahudin, Gračanica

    76.          Gutović-Rajlić Branka, Sarajevo Hrasno

    77.          Kasum Sead, Donji Vakuf

    78.          Bašinamović Alma, Donji Vakuf

    79.          Mujadžić Amir, Bihać

    80.          Ibrahim Đulović, Bihać

    81.          Ajdinović Alma, Rajlovac

    82.          Mustafić Amela, Donji Vakuf

    83.          Plačo Nurija, Donji Vakuf

    84.          Hadžić Besim, Gračanica

    85.          Ramulić Mejasa, Bihać

    86.          Jakšić Ankica, Bihać

    87.          Hrnjica Asim, Bihać

    88.          Smoro Almira, Zenica

    89.          Gazdić Nada, Prnjavor

    90.          Dragica Vukšić, Ljubuški

    91.          Pandžić Sabina, Šip

    92.          Kozlica Ivana, Bihać

    93.          Fiza Mešan, Donji Vakuf

    94.          Mehagić Rasima, Cazin

    95.          Stupac Ismeta, Bihać

    96.          Sanela Redžić,   Bihać

    97.          Čedomira Kurteš, Hrasno

    98.          Saudena Silić, Cazin

    99.          Ferida Žunić, Cazin

    100.       Safija Tahirović, Cazin

     

  • Nagradna igra "Baby svijet"

     

    U periodu od 06.03. - 06.05.2015. sakupite račune od kupovine baby proizvoda u vrijednosti od 40 KM.
    Baby proizvodi koji učestvuju u nagradnoj igri na policama su označeni plavom bojom. Prikupljene račune potrebno je ubaciti u nagradnu kutiju u nekom od Robotovih TC

  • Nagradna igra Mepas & Saponia

    Saponija

  • Nagradna igra!

     

    Svako jutro jedno jaje, organizmu snagu daje!

    Najkreativnija 3 recepta sa slikom omleta koji sami pripremite omogućiti će Vam osvajanje visokokvalitetnog Tefal posuđa.
    Nagradna igra traje od 24.03.2015. do 07.04.2015.
    Svi zainteresovani mogu slati sliku i recept omleta na e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., a isto objaviti u albumu na Robot B&H fan page-u.

  • Napišite nam vašu ljubavnu priču

    Valentinovo

    PRAVILNIK NAGRADNE IGRE
    Nagradna igra traje od 24.01. do 31.01.2016. na teritoriju cijele Bosne i Hercegovine. U nagradnoj igri mogu učestvovati svi građani i građanke Bosne i Hercegovine stariji od 18 godina
    Nagradna igra se igra isključivo online, putem e-maila i facebooka.
    Uslov za učešće u nagradnoj igri jeste da učesnici pošalju svoju ljubavnu priču u dužini od 500 do 1000 karaktera na posebno kreirani e-mail – Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
    Pet priča koje uđu u uži izbor će biti objavljene na Robot facebook stranici za glasanje. Najkreativniju priču ćemo nagraditi poklonom, ostale ćemo nagraditi utješnim poklonima.
    Dobitnike objavljujemo 08.02.2016. i na web i na facebook stranici Robot.

     

  • Nek' ti torba bude lahka, budi bolji od svih đaka

    Skola Nagradna Igra

    Kupujući na odjelu školskog pribora možete učestvovati u nagradnoj igri. Sve što trebate je na poleđini računa napišete svoje podatke (ime, prezime, adresu, broj telefona, e-mail) te da račun ubacite u nagradnu kutiju koja se nalazi na info pultu u objektu.

    Nagradna igra traje od 21.08. do 17.09.2015. a sretne dobitnike izvlačimo 28.09.2015.

    Sretno svima želi TC Robot.

  • Nova tura Sky Cola avantura

    SkyCola

    I ovog ljeta Sky Cola te časti putovanjem i avanturom za dvoje. Odmori se i uživaj na lokaciji po svom izboru ili se obraduj novim Apple iPad Airom. Pričaj na iPhone 6S ili se igraj na fenomenalnoj XBOX One konzoli. Zabilježi svaki trenutak Sky Cola zabave sa GoPro HERO4 kamerom ili osvoji druge vrijedne Sky Cola nagrade! Ne zaboravi odigrati i Sky Cola Penalty igricu i tako udvostručiti šansu za dobitak. Sretno!
    Više informacija o nagradnoj igri potražite na: http://www.skycola.ba/nova-tura-avantura-2016

  • Osvoji svemirske nagrade

    Toffiffe Plakat A4

  • RioMare i Robot nagrađuju vašu kreativnost

    Posjetite našu Facebook stranicu https://www.facebook.com/RobotBH/timeline i slijedite upute za učešće u nagradnoj igri.
    - Smislite ljetni slogan koji povezuje RioMare i Robot i napišite ga u komentar ispod slike objavljene na Facebook stranici
    - Pošaljite nam u inbox račun o obavljenoj kupovini u bilo kojem TC Robot u BiH
    - 5 najsretnijih nagrađujemo poklon paketom

  • Robi i Prijatelji vas vode na ljetovanje

    Webrobi Fed

     

    Velika nagradna igra u tržnim centrima Robot počinje 20.05.2017. na području FBiH, a od 16.06.2017. na području RS, te traje do 15.07.2017. Izvlačenje sretnih dobitnika biće upriličeno 17.07.2017. u Upravnoj zgradi kompanije Robot, Rajlovačka cesta 41, Sarajevo.

    Kako učestvovati?

    Kupovinom brendova Mellona, Milky Max Junior, Čunga lunga, Kellogs, Sprind, Dr.Oetker, Pringles, Milka, Juicy, Vitamnika, Naturel, Laško, Silan, Somat i Merix, a koje ćete označene naći u tržnim centrima Robot, učestvujete u nagradnoj igri. Možete kupiti više brendova ili samo jedan, izbor je na vama. Nakon kupovine na poleđini računa upišite svoje podatke, ime, prezime, adresu i broj telefona, kako bismo vas mogli kontaktirati ukoliko osvojite neku od nagrada.

    U nagradnoj igri možete učestvovati i ako ne kupite ni jedan od gore navedenih brendova. Ali kako? Jednostavno, bilo šta da kupite u tržnim centrima Robot, vašu kupovinu platite UniCredit mastercard karticom. Na poleđini računa upišite svoje podatke, ime, prezime, adresu i broj telefona, kako bismo vas mogli kontaktirati ukoliko osvojite neku od nagrada.

    A šta možete osvojiti?

    Učešćem u nagradnoj igri možete osvojiti ljetovanje u vrijednosti od 2.000,00 KM po vašem izboru u agneciji Ventura Travel. Takođe možete osvojiti zakrivljeni LED TV 39“ i kao treća nagrada su tri bicikla.

     

    Profilka 

     

    U sklopu nagradne igre, Robi će ugostiti i svoje i prijatelje i praviti zabavu, pa pratite i facebook stranicuza više informacija. 

     

    Tržni centri Robot svim učesnicima u nagradnoj igri žele puno sreće u osvajanju vrijednih nagrada.