čaj

  • Imena dobitnika u nagradnoj igri "Robot i Franck čajevi nagrađuju"

    1047x597 03

     

    GLAVNA NAGRADA: VIKEND ZA DVOJE U HOTELU TERMAG NA JAHORINI  - Eldin Murtić, Rajlovac

     

    Ostale nagrade

    KUHALO ZA VODU -  Suzana Mitrić, Gračanica

    KUHALO ZA VODU - Ismail Kudić, Cazin

    KUHALO ZA VODU - Emina Hodžić, Rajlovac

    KUHALO ZA VODU – Adijana Jaganjac – Mehadžić

    KUHALO ZA VODU -  Gordana Hadžikademić, Zenica

    KUHALO ZA VODU – Suada Beganović, Gračanica

    KUHALO ZA VODU – Meho Omeradžić, Bihać

    KUHALO ZA VODU – Adis Kavalić, Donji Vakuf

    ČAJNIK – Bekira Kukić, Bihać

    ČAJNIK -  Amira Bašić, Gračanica

    ČAJNIK – Ramo Dizdarević, Bihać

    ČAJNIK – Fatima Selimović, Gračanica

    ČAJNIK – Irfan Delić, Bihać, 037/312-596

    ČAJNIK – Larisa Šabanović, Zenica

    ČAJNIK -  Hasan Hadžić, Bihać

    APARAT ZA MASAŽU OČIJU – Almir Hamzakadić, Donji Vakuf

    MASAŽNO VRUĆE KAMENJE -  Edina Beganović, Cazin

    50X POKLON PAKET FRANCK ČAJ

    1.            Domagoj Šimić, Bihać

    2.            Sanela Šuvalić, Zenica

    3.            Esmil Mehić, Gračanica

    4.            Alen Delić, Bihać

    5.            Elvis Sefić, Cazin

    6.            Ismeta Kličić, Cazin

    7.            Ramiza Šahović, Hrasno

    8.            Zekija Ćatić, Cazin

    9.            Aziz Maksumić, Ljubuški

    10.          Ana Rimac, Zenica

    11.          Adisa Hamidović, Rajlovac

    12.          Hamid Arapović, Modriča

    13.          Šemsa Nadarević, Cazin

    14.          Amra Zulić, Bihać

    15.          Melvira Bajraktarević, Rajlovac

    16.          Nermina Malić, Cazin

    17.          Zana Zolita, Ciglane,

    18.          Alma Haznadarević,

    19.          Audina Operta , Ciglane

    20.          Suada Toromanović, Cazin

    21.          Marija Matanović, Ciglane

    22.          Smajil Kljajić, Cazin

    23.          Rifeta Pjanić, Cazin

    24.          Daniel Boto, Ljubuški

    25.          Edina Čehić, Ljubuški

    26.          Ines Abdagić, Ciglane

    27.          Armin Bajrić, Zenica

    28.          Envera Hido, Kakanj

    29.          Ljiljana Ladan, Donji Vakuf

    30.          Tarik Hasanspahić, Rajlovac

    31.          Semir Kajtazović, Cazin

    32.          Adis Zukić, Ciglane

    33.          Safija Sadiković, Rajlovac

    34.          Osman Ništović, Hrasno

    35.          Adrijana Todorović-Panjeta,Ciglane

    36.          Emina Smajić, Hrasno

    37.          Mladenka Bratić, Zenica

    38.          Luka Gajić, Ciglane

    39.          Alma Begović, Donji Vakuf

    40.          Fatima Nurikić, Gračanica

    41.          Hamid Arapović, Modriča

    42.          Almir Mujčić, Donji Vakuf

    43.          Izeta Bašić, Hrasno

    44.          Elma Idrizović, Ciglane                                                       

    45.          Alija Katkić, Donji Vakuf

    46.          Sabrina Jušić, Cazin

    47.          Safet Omeradžić, Bihać

    48.          Zlata Rošić, Cazin

    49.          Ismeta Ćurić, Zenica

    50.          Hikmed Osmanović, Gračanica

    10X FRANCK ŠOLJA ZA ČAJ

    1.            Ibrahim Šumar, Cazin

    2.            Zijada Alibabić, Bihać

    3.            Adnan Beganović, Cazin

    4.            Dragan Mrđa, Zenica

    5.            Ferida Dajić, Zenica

    6.            Ermin Harbaš, Cazin

    7.            Sanela Mujić, Gračanica

    8.            Mustafa Hukić, Zenica

    9.            Mujo Matanović, Ciglane

    10.          Velinka Janković, Prnjavor

    Selekcija čaja

    1.            Hazim Gasal, Donji Vakuf

    2.            Armin Memišević, Bihać

    3.            Safet Velagić, Donji Vakuf

    4.            Semir Mustajbegović, Donji Vakuf

    5.            Seada Kurtić, Ciglane

    6.            Džejna Bajramović, Zenica

    7.            Petar Dujak, Modriča

    8.            Stoja Nukić, Zenica

    9.            Indira Majetić, Bihać

    10.          Edisa Hajrulanović, Cazin

    11.          Adisa Dudić, Zenica

    12.          Zuhdo Milanović, Donji Vakuf

    13.          Mirsad Seferagić, Cazin

    14.          Muharem Fazlić, Cazin

    15.          Fatima Selimović, Gračanica

    16.          Zulejha Smajević, Donji Vakuf

    17.          Amra Čorić, Zenica

    18.          Goga Zineta, Hrasno

    19.          Amel Mešić, Gračanica

    20.          Nermina Galić, Bihać

    21.          Eniz Imamović, Donji Vakuf

    22.          Eldina Biogradlija, Zenica

    23.          Saida Zec, Ciglane

    24.          Katazović Alma, Cazin

    25.          Bašić Amira – Nermin, Gračanica

    26.          Smajić Elvir, Donji Vakuf

    27.          Dželralić Senija, Cazin

    28.          Agić Harun – Amina, Zenica

    29.          Osmani Selvira, Donji Vakuf

    30.          Beganović Safet, Cazin

    31.          Bašagić Zerina, Cazin

    32.          Harbaš Asima, Cazin

    33.          Boto Daniel, Ljubuški

    34.          Lipovača Jasminko, Bihać

    35.          Samardžić Samira, Cazin

    36.          Avdić Amra, Sarajevo Ciglane

    37.          Borić Fetaneta, Donji Vakuf

    38.          Saša Đurić, Gračanica

    39.          Blažić Dragana, Gračanica

    40.          Delić Bahrija, Bihać

    41.          Bašić Amira, Gračanica

    42.          Balihodžić Amila, Donji Vakuf

    43.          Nuhanović Mersa, Bihać

    44.          Mahmutspahić Admir, Bihać

    45.          Sarajlija Nijaz, Cazin

    46.          Emrulović Suzana, Bihać

    47.          Delić Bahrija, Bihać

    48.          Dževada Jusić, Bihać

    49.          Dedić Suljo, Bihać

    50.          Samardžić Emina, Cazin

    51.          Halilagić Afan, Bihać

    52.          Mevlida Čizmić, Cazin

    53.          Badić Sulejman, Cazin

    54.          Mizić Šefik, Bihać

    55.          Mulić Hasnija, Bihać

    56.          Zulić Amra, Bihać

    57.          Kličić, Nihad, Bihać

    58.          Klarić Mira, Bihać

    59.          Hamzakadić Almir, Donji Vakuf

    60.          Avdić Fatima, Donji Vakuf

    61.          Hrnjica Edisa, Bihać

    62.          Memagić Sabina, Bihać

    63.          Fazlić Selma, Gračanica

    64.          Verem Melina, Donji Vakuf

    65.          Zulić Nermina, Bihać

    66.          Mehmedović Sandra, Bihać

    67.          Ajvazić Aldijana, Bihać

    68.          Tolić Marinko, Zenica

    69.          Turbić Anando, Ljubuški

    70.          Dizdarić Senada, Bihać

    71.          Dervišević Senada, Bihać

    72.          Tevšić Ismet, Bihać

    73.          Ćišić Muhamed, Bihać

    74.          Alić Adil, Bihać

    75.          Okanović Sabahudin, Gračanica

    76.          Gutović-Rajlić Branka, Sarajevo Hrasno

    77.          Kasum Sead, Donji Vakuf

    78.          Bašinamović Alma, Donji Vakuf

    79.          Mujadžić Amir, Bihać

    80.          Ibrahim Đulović, Bihać

    81.          Ajdinović Alma, Rajlovac

    82.          Mustafić Amela, Donji Vakuf

    83.          Plačo Nurija, Donji Vakuf

    84.          Hadžić Besim, Gračanica

    85.          Ramulić Mejasa, Bihać

    86.          Jakšić Ankica, Bihać

    87.          Hrnjica Asim, Bihać

    88.          Smoro Almira, Zenica

    89.          Gazdić Nada, Prnjavor

    90.          Dragica Vukšić, Ljubuški

    91.          Pandžić Sabina, Šip

    92.          Kozlica Ivana, Bihać

    93.          Fiza Mešan, Donji Vakuf

    94.          Mehagić Rasima, Cazin

    95.          Stupac Ismeta, Bihać

    96.          Sanela Redžić,   Bihać

    97.          Čedomira Kurteš, Hrasno

    98.          Saudena Silić, Cazin

    99.          Ferida Žunić, Cazin

    100.       Safija Tahirović, Cazin

     

  • Robot i Franck Vas nagrađuju

    web 02

    PRAVILA NAGRADNE IGRE "ROBOT I FRANCK VAS NAGRAĐUJU"
     
     

    Organizatori nagradne igre : Robot General Trading d.o.o. i Franck d.o.o.

     
    Naziv nagradne igre je "Robot i Franck Vas nagrađuju". 
     
    Korisnik učestvuje u nagradnoj igri kupovinom bilo koja dva Franck čaja u Robotu.
     
    Neophodni podaci koji se trebaju ispuniti na računu su: ime i prezime, adresa, kontakt telefon. 
     
    Važeći fiskalni račun je samo onaj koji je izdat u periodu trajanja nagradne igre: (15.12 - 15.02.2016.).
     
    Pravo na učestvovanje u nagradnoj igri imaju svi državljani BiH sa stalnim prebivalištem u istoj.
    Svako punoljetno lice koje u kutiju sa računima ubaci ispravno popunjen račun sa svim podacima ostvaruje pravo na učešće u nagradnoj igri.
     
    Pravo učešća u nagradnoj igri imaju svi građani, osim uposlenika Robot General Trading d.o.o. i Franck d.o.o., kao i članova njihovih užih porodica/obitelji.
     
    Sretni dobitnici će biti obaviješteni od strane organizatora o nagradi koja im pripada, kao i o načinu preuzimanja nagrade.
     
    Izvučeni dobitnici nagrade mogu preuzeti u roku od 10 dana od izvlačenja u TC Robot u njihovom gradu, tj. u TC Robot u kojem su izvršili kupovinu i time ostvarili učešće u nagradnoj igri.
     
     
     
    GLAVNA NAGRADA: Vikend za dvoje u Hotelu Termag na Jahorini.
     
     
    OSTALE NAGRADE: 
    kuhalo za vodu AWT  x 8
    čajnik x 7
    Aparat za masažu očiju x 1
    Masažno vruće kamenje x 1
    100 kom poklon "Limenka selekcija čaja" 
     50 kom poklon paket Franck Čaj                          
     10 Franck šolja za čaj
    Izvlačenje nagrada će biti održano 20.02.2016 u TC Robot Rajlovac.